historie fanklubu - fanoušci Lucky Vondráčkové, fanstránky, funclub, fanclub, fanstránky, fanweb Lucie Vondráčkové o fanklubu | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

o fanklubu

fanWeb L.V. - FANKLUB LUCKY VONDRÁČKOVÉ - www.luckav.cz

- internetové stránky s každodenní aktualizací
- termíny akcí, vystoupení a TV pořadů
- možnost nechat si zasílat informace na email nebo na mobil
- kompletní diskografie včetně textů a ukázek písniček
- videoklipy a další desítky videí od roku 1993
- obsáhlá fotogalerie z akcí a vystoupení
- více než 3000 naskenovaných stránek z novin a časopisů od roku 1994
- kompletní filmografie
- tapety na plochu, rozvrhy hodin, záložky do knih atd.
- Soutěže o zajímavé ceny
- vzkazy od ostatních fanoušků
- podpiskarty, plakáty, propisky a další fan předměty

JAK FANWEB L.V. VZNIKL (rok 2003):
Nejsme dílem žádné agentury, nemáme žádné stanovy, nikdo nás neřídí ani neplatí. Jsme jen parta mladých lidí, která po práci ve svém volném čase - takže hlavně po nocích :-) připravuje tyto stránky a vše kolem nich. To kde jsme teď, rozhodně nevzniklo ze dne na den, je za tím několik let poctivě odvedené práce, díky které jsme získali zkušenosti a poznali lidi, kteří jsou ochotni se na tom všem podílet s námi.

CO NÁS K LUCCE PŘIVEDLO:
Fanoušek Lucky Vondráčkové to v dobách okolo roku 2000 neměl jednoduché, rádia Lucku ignorovala, média nepřinášela aktuální informace a dozvědět se předem, kde bude nějaké akce, nebo vystoupení se dalo jen velmi těžce. A to byl asi prvotní impuls... je přeci škoda, aby o tak pěkných písničkách, rolích a fajn nápadech lidé nevěděli.

Rozhodli jsme se s touto dezinformovaností bojovat a podporovat věci, kterým věříme. A tak z první jednoduché internetové prezentace (rok 2003) vznikl za posledních 10 let fanklub, který má dnes přes 11.000 členů a jehož stránky denně sleduje okolo 1000 lidí. To kam naše úsilí směřovalo nebyl žádný plán, dělali jsme jednoduše to čemu věříme a co nás baví :-)

HISTORIE FANWEBU:

Na počátku všeho byla jen vize.. sen o místu, kde lidé najdou informace o Lucce, které hledají a kam se budou rádi vracet.


2003
Vytvořena jednoduchá internetová prezentace se základními informacemi o Lucce, které se v té době daly na internetu a v ostatních mediích najít.


adresa: www.mujweb.cz/www/lucievondrackova
návštěvnost:
cca 5 návštěvníků / den


2004
Nový design stránek, obsahující stále základní informace. V té době se v hitparádě ESO objevil klip STRACH a my se rozhodli informovat ostatní, jak můžou klip svým hlasováním podpořit a podařilo se nám nahrát na web i ukázku klipu a díky vítězství v ESU nás nacházelo stále více lidí

návštěvnost: cca 25 návštěvníků / den


2005
Rozhodli jsme se pustit do kompletní rekonstrukce stránek a změnu barev na oranžovo-bílou kombinaci.

Byli jsme také první, kteří na internetu dali ke shlédnutí ukázku nového singlu BRÁNOU ZÁZRAKŮ. Získali jsme jako první informace o CD Boomerang a na stránky přicházelo stále více lidí, což nás hnalo stále více a více makat na stránkách.

Zjednodušili jsme také adresu a přesto, že jsme to neplánovali, začali jsme registrovat členy, kteří nás sami žádali o zasílání pravidelných informací na mail.

NOVÁ adresa: http://lucievondrackova.wz.cz
návštěvnost:
cca 50 návštěvníků / den
počet členů:
30


01/2006
Přišel BOOMERANG, sinlg Vítr, my jsme tak přinášeli stále více informací a náš sen se začal pomalu plnit. Podařilo se nám také spojit s Luckou, která nám věnovala do soutěží různé Plakáty a podpiskarty.

návštěvnost: cca 100 návštěvníků / den
počet členů:
50


04/2006
Navázali jsme spolupráci s Katkou ze Slovenska, kde jsme založili slovenskou verzi fanWebu L.V.

návštěvnost: cca 150 návštěvníků / den
počet členů:
100


09/2006
Přidávali jsme na stránky spoustu dalších dat jako ukázky písniček, texty, fotky atd. a tak prostor, kdy byly stránky uloženy začal být nedostačující, bylo potřeba se stěhovat.

Ve spolupráci s Luckou jsme získali super doménu fanklub.lucievondrackova.cz a vytvořili zcela nový modernější design, změnili jsme barevnou kombinaci na modro-zelenou a představili nové logo, které vzešlo ze soutěže. (autor: Honza Tenkrát)

NOVÁ adresa: fanklub.lucievondrackova.cz
návštěvnost: cca 200 návštěvníků
počet členů: 300


12/2006
Počet členů stále rostl a spoustu z nich si přálo zúčastnit se nějakého srazu fanoušků. Nebylo to jednoduché, ale rozhodli jsme se do zorganizování takového srazu pustit, sehnali jsme vhodné prostory, připravili program, pozvali Lucku a 16.12.2006 se tak v Praze v Malém Nosticově divadle uskutečnil 1. oficiální sraz fanoušků fanWebu L.V. Zúčastnilo se ho téměř 60 fanoušků a bylo to příjemně strávené odpoledne. (více informací v sekci AKCE)


02/2007
Po úspěšném Vánočním srazu jsme přemýšleli o dalších akcích, které bychom mohli v budoucnu připravit a díky tomu, že je Lucka jednou z největších producentek krásných videoklipů, chtěli jsme tyto klipy všem představit na velkém plátně.

A tak jsme 3.2.2007 uspořádali promítání videoklipů v kině Atlas. (více informací v sekci AKCE)


07/2007
Založili jsme VIP ZÓNU pro extra fanoušky, kteří dostávají informace o nových článcích v časopisech, vystoupení v TV apod. pomocí SMS na mobil, nebo si například mohou psát s ostatními a poznat tak lépe jiné fanoušky.

návštěvnost: cca 250 návštěvníků / den
počet členů: 70010/2007
Uspořádali jsme další sraz fanoušků, tentokrát na diskotéce (DISKO SHOW L.V.), kde si mohli pořádně zatančit na Lucky písničky. Nechybělo ani vystoupení s taneční skupinou IF, či s free style karatistama z Teamu NO GRAVITY.

Akce se uskutečnila 6.10.2007 v Music Clubu BBBC v Praze a dorazilo přes 120 fanoušků. (více informací v sekci AKCE)
12/2007
Připravili jsme premiéru nového klipu BOTY PROTI LÁSCE v kině ATLAS. (více info v sekci AKCE) Na vlastní náklady jsme také nechali vyrobit malé kalendáříky s Luckou, které jsme nabídli pro všechny fanoušky jako dárek ZDARMA. VIP fanoušci jako bonus obdrželi singl CD DANCE z limitované edice.

návštěvnost: cca 400 návštěvníků / den
počet členů: 100001/2008
Z malých kalendáříků jsme měli ohromnou radost a brzo na to jsme získali nové možnosti a mohli tak posunout fanWeb o level výš :-)

Díky sponzorovi jsme připravili akci: Mega plakátový kalendář pro všechny fanoušky zdarma! Počet členů získávajících informace o Lucce rostl a my jsme tak během roku 2008 odeslali přes 2500 plakátů.


06/2008
Nové možnosti nás dovedly po čase ke kompletní přestavbě stránek.. fanWeb tak získal nový vzdušný design a novou lehce zapamatovatelnou doménu luckav.cz

NOVÁ adresa: www.luckav.cz
návštěvnost: cca 500 návštěvníků / den
počet členů: 1800


08/2008
Počet členů přesáhl další magickou hranici 2500 fanoušků, což jsme mohli oslavit na VELKÉM SETKÁNÍ FANOUŠKŮ S LUCKOU, které jsme připravovali přes 2 měsíce.

Sraz se uskutečnil 23.8.2008 v Praze v Klubu ABATON. Fanoušci se mohli těšit na téměř hodinové vystoupení Lucky a taneční skupiny IF s projekcí videoklipů, na velkou soutěž v karaoke, kde si vítězka zazpívala živě s Luckou a nechyběla ani velká autogramiáda a focení s Luckou.

Na místě bylo také připravenou spoustu plakátů a podpiskaret, které si fanoušci mohli ZDARMA odnést. Srazu se zúčastnilo přes 300 fanoušků.(více info v sekci AKCE)


návštěvnost: cca 600 návštěvníků / den
počet členů: 2500


04/2009
Připravili jsme nový program na promítání v kině, díky kterému mohli fanoušci nahlédnout do zákulisí natáčení videoklipů. Tato speciální projekce se uskutečnila 25. 04. 2009 v Praze v kině Atlas (více info v sekci AKCE)

návštěvnost: cca 1000 návštěvníků / den
počet členů: 470006/2009
Zorganizovali jsme první akci fanWebu mimo Prahu a vydali se s projekci ukazující zákulisí tvorby videoklipů mimo hlavní město. V rámci akce FANWEB JEDE ZA VÁMI jsme se podívali do BRNA, kde se promítání uskutečnilo 6. 6. 2009 v kině ART (více informací v sekci AKCE)

návštěvnost: cca 900 návštěvníků / den
počet členů: 5300


09/2009
Několikaletý sen - mít fanwebácké propisky - se nám splnil! :-) Díky sponzorovi vydavatelství Tommü records jsme našim fanouškům mohli nabídnout propisku luckav.cz ZDARMA!

Stačilo si poslat nadepsanou obálku se známkou. (do konce roku 2009 jsme jich odeslali přes 1000) Počet fanoušků překročil další magickou hranici 6000.

návštěvnost: cca 800 návštěvníků / den
počet členů: 6000


11/2009
Podnikli jsme VÝLET S LUCKOU DO KOČIČÍHO ÚTULKU (21.11.2009, Praha Bohnice), i přesto, že byla sobota ráno a pěkná zima, dorazilo přes 80 lidí a každý přinesl něco užitečného pro opuštěné kočičí mazlíčky a tak měli v útulku z naší návštěvy radost.(více informací v sekci AKCE)

návštěvnost: cca 900 návštěvníků / den
počet členů: 6300


01/2010
Díky novým zkušenostem jsme opět kompletně zrekonstruovali stránky, design sice zůstal téměř stejný, ale předělali jsme systém pro správu stránek, díky kterému můžeme informace upravovat rychleji a přehledněji.

Současně jsme také doplnili některé chybějící informace. Vytvořili jsme novou videogalerii, ve které poprvé v historii najdete exkluzivní přehled všech Lucčiných videoklipů a současně další desítky vidí.

Novou tvář dostala i fotogalerie či filmografie. Sekce HUDBA se přejmenovala na mp3 a CD a najdete v ní kompletní Lucky dikografii včetně ukázek a textů všech písniček.

návštěvnost: cca 1000 návštěvníků / den
počet členů: 6500


03/2010
Opět díky malému vydavatelství Tommü records jsme mohli připravit fanklubácké tričko v limitované edici s citátem na zadní straně, který vybrala sama Lucka :-) O tričko se soutěžilo každý den v březnu a dubnu 2010.

ZOO PRAHA - předání dárku Lucce
K Lucčiným 30tinám jsme Lucce jako fanklub luckav.cz darovali adoptovaného levharta obláčkového :o) Společné předání proběhlo v sobotu 20.3.2010 v 10hod. I když se konkrétní datum srazu stanovilo 2 dny před akcí, tak se nás sešlo celkem pěkný počet :-) více o akci se dočteš zde

návštěvnost: cca 1200 návštěvníků / den
počet členů: 6900


09/2010
Začíná nový školní rok a my dumali, co by se hodilo za dárek pro fanoušky školáky i pracanty :o) Podařilo se nám vymyslet celkem fajn věcičku - tašku přes rameno (nebo lze nosit jako ledvinka u pasu). S dárkem nám opět pomohlo vydavatelství Tommü records. O tašku jsme opět připravili každodenní kvízovou soutěž :-)

návštěvnost: cca 1000 návštěvníků / den
počet členů: 7500
10/2010
Po dlouhém snažení se nám podařilo získat fotku od Alexe Hajdu a ve spolupráci s Tommü Records a Fanonline.cz jsme připravili luxusní obrovský plakát KOUZELNÝ OBRAZ(formát A1). Plakát může každý člen fanklubu získat zdarma, info jak o něj požádat najdeš v sekci BURZA

návštěvnost: cca 1200 návštěvníků / den
počet členů: 7900

11/2010Lucka přišla měsíc před Vánocemi s překvapením. Vydává novou deskou Dárek, na kterém je výběr zamilovaných Lucčiných hitů, několik starších a zatím nevydaných skladeb a 5 úplných novinek. Připravili jsme přísně utajovaný křest, který probíhal v příjemném prostředí kina Atlas. Byli pozvaní jen fanoušci a naši spolupracovníci. Lucka měla přání, aby CD pokřtil někdo z fanklubu :-) Této role se zhostila fanynka Petra, která se sice na pódium zprvu bála jít, ale nakonec sebrala odvahu a umělým sněhem CD pokřtila a popřála Dárku, ať udělá radost co nejvíce lidem. Fotogalerie zde


01/2011

Připravili jsme pro vás opět malé překvapení :) Podařilo se nám zařídit malý kalendářík pro rok 2011 pro všechny ZDARMA! :-) Informace o kalendáříku jsou zde
foto: Alex Hajdu
formát: 6x9cm
vyrobeno: 2011, luckav.cz


03/2011
S námi se neztratíte a budete vždy připravení :) Společně s vydavatelstvím Tommü Records jsme připravili praktický fanklubácký dárek - USB FLASH DISK S KOMPASEM, logy Luckav.cz a Tommü records. 50 žlutých USB Luckav.cz disků jsme rozdali v rámci 50ti denní soutěži, každý den jeden výherce ;)Společně s nejaktivnějšími fanoušky ve VIPzóně jsme pro Lucku připravili dárek, který jsme jí plánovali předat osobně.. ale jelikož byla Lucka v Kanadě a naštěstí existuje internet, tak jsme se rozhodli pro virtuální předání :-) Žádné Lucčino CD nemělo nikdy obrovské kampaně, natož svůj billboard, tak jsme Lucce pro CD Dárek jeden takový billboard zařídili :-) Fotogalerie zdeNa začátku tohoto roku jsme spustili trochu netradiční soutěž, která byla jen pro opravdu aktivní, komunikativní a šikovné odvážlivce. Kdo se chtěl do soutěže zapojit, tak měl za úkol provést ve svém okolí (obci, škole, v práci,..) krátkou a jednoduchou anketu na téma hudba.. I přes celkem těžký soutěžní úkol, jsme byli mile překvapeni vaší reakcí a počtem zúčastněných soutěžících. 34 fanoušků nám poslalo dohromady přes 500 vyplněných anketních lístků! Nejvíc nás potěšilo, že se vám úkol líbil a nezalekli jste se ho. Dorazily k nám i pěkné dopisy, z nichž jeden - od Pavly - přikládáme pro ukázku :-)


A tady vznikla KOČIČÍ placka na podporu kočičího útulku ;-) Placku jsme měli dobře načasovanou.. v té době vycházel Lucce klip Kočičí. Nechali jsme vytvořit i pár kousků zelené placky Láska umí víc. Více o akci Kočičí placka najdeš zde


LUCKA POPRVÉ NA www.luckav.cz
Ve čtvrtek 31.3.2011 od 20:30 do 21:30 hod Lucka oficiálně poprvé zavítala na naše fanstránky www.luckav.cz, aby si s námi přišla popovídat :-) Záznam chatu najdeš tady.


04/2011


Náš obrovský plakát Kouzelný obraz jsme poslali několika Základním školám, družinám, Dětským domovům,... a tak jsme byli rádi, když nám přišly fotky, jak rozzářily dětské pokojíčky ;)


08/2011

S Luckou jsme připravili fajnovej dárek! Novinkový singl k filmu Labyrint si všichni členové fanklubu luckav.cz mohli stáhnout zdarma!


09/2011


Připravili jsme EXKLUZIVNÍ SOUTĚŽ o Lucčin korzet, ve kterém odtancovala několik svých vystoupení! Lucku jste v tomto korzetu mohli vidět při vystoupení s hitem Vítr, Nech mě jít a také Válka růží. Článek o soutěži a info o MEGA SOUTĚŽ O KORZET LUCKY VONDRÁČKOVÉ


10/2011
Sehnat kompletní sadu Lucčiných CD se aktuálně dalo jen přes naši soutěž, která podporovala videoklip Byla to láska. Více o soutěži zde

návštěvnost: 1100 návštěvníků / den
počet členů: 970011/2011
V předvánoční době máme pro vás nový andělský dárek :) Veselý rozvrh hodin s andělskou Luckou :-)

2. chat s Luckou na fanwebu! 19.11.2011 od 20:00
Lucka dorazila už po půl osmé! Hned po přihlášení na Lucku čekala dlouhatánská fronta vašich dotazů a vzkazů.. a každým obnovením stránky přibývaly další a další vzkazy. A jako minule s námi Lucka opět byla o mnoho déle, než jsme si dohodli :) Po dvou hodinách jsme ale už CHAT ukončili. Záznam z chatu najdeš tady.


01/2012 Přes 700 plakátů k filmu Labyrint jste nám pomohli rozlepit po celé ČR v rámci soutěže o Lucčin korzet. Pár fotek jsme přidali do galerie


03/2012
K Lucčiným narozeninám jsme připravili s těmi nejaktivnějšími fanoušky knihu vlastnoručně psaných a kreslených přání s tím, že každý fanoušek měl za úkol Lucce připsat svojí vizi, jak si představuje Lucku za 10 let. To aby Lucka neměla nudné dárky, schválně, jestli si někdy za těch 10 let vzpomene a podívá se, čí vize byla realitě nejblíže ;-)

04/2012

Tenisákosraz 21. 04. 2012
Setkání s Luckou na místě, kde se před 18ti lety natáčel klip Tenisák. Dorazilo kolem 150 lidí. Lucce se předal dárek.. každý se mohl s Luckou vyfotit, popovídat si s ní, kdo ještě neměl plakát Kouzelný obraz, tak si mohl vzít zdarma a nechat si ho podepsat. A hlavně, kdo se na sraz připravil a přinesl si tenisák, tak má doma exkluzivní tenisák s podpisem ;-) Vzkaz od Lucky po srazu najdeš tady.

zde se můžeš podívat na video o historii fanWebu L.V. (2003-2008):

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS